Tema Ayarları
Site Boyutu

Full Ekran

Kısa

Menü

Sabit

Değişen

Tema Renk Stilleri
Dolar : 32.6074 ₺ / Euro : 34.7351 ₺  

Müşteri Hizmetleri :

0 312 418 5867

MEVLÜT YİĞİT (BROKER)

Özgeçmişi

MEVLÜT YİĞİT 
Adana’da doğdu. İlkokulu, Ortaokulu ve Liseyi Adana'da, Üniversiteyi Çukurova Üniversitesi İktisat bölümünde ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi'nde İşletme Yükseklisansı MBA Eğitimi ile Kariyer yaptı. 
Yönetici olarak başladığı iş hayatında Adana, Mersin ve Hatay illerinde Orta büyülükteki Firmalarda Yönetici olarak çalıştı. 1993 ve 2000 yılında kendi adına açtığı işyerinde Pazarlama Gazetecilik ve Bilişim sektöründe faaliyet gösterdi. 2007 yılında gazeteciliğe e-Haber Ajansı (e-ha)  www.e-haberajansi.com ile devam etti. 2019 yılında E HABER AJANSI İNTERNET HABER ÜRETİM PAZARLAMA A.Ş. ile Haber Ajansı'nı  www.ehaberajansi.com.tr kurarak yeniden hayata geçirdi.
Emekli olmadan önceki Son 5 yılda ise, YÖK’e Bağlı Vakıf Üniversitesi bünyesinde YÖK standartlarında Muhasebe Müdürlüğü ve Satın Alma Daire Başkanlığı görevlerini yürüttü. 
Şubat 2018 tarihinden itibaren Dünya’nın en büyük gayrimenkul danışmanlığı firması olan Keller Williams Angora bünyesinde gayrimenkul eğitimlerini tamamladı. Bağımsız Gayrimenkul Danışmanı olarak gayrimenkul ticaretine başladı. Kendi Danışmanlık Firması MY DANIŞMANLIK ile Bağımsız Gayrimenkul Danışmanlığı yapmakta. 
Mevlüt Yiğit; 3 çocuk babası. Yayınlanmış ve iki baskı yapmış 'Yetmez Duygularım' adlı şiir kitabı bulunmaktadır. Ankara’da ikamet etmekte. İstanbul, Adana, Milas, Bodrum ve Konya bağlantıları bulunmaktadır. 
E-mail: mevlutyigit@mevlutyigit.com

Danışmana ait Emlaklar

Satılık
  • Sobalı
  • 6 Odalı
  • 3 Banyolu
  • 600 m2

Danışmana Mesaj Gönder